MARINE
     

ŁODZIE PONTONOWE - SERIA D

Pontony

Posiadamy także gamę kilkudziesięciu modeli łodzi pontonowych do rozmaitych zastosowań wraz z ich wyposażeniem oraz silnikami do napędu tychże jednostek. W ofercie znajdują się pontony do rekreacji, wędkowania oraz dla najbardziej wymagających klientów – łodzie pontonowe ze sztywnym dnem, konsolą sterowniczą, instalacją elektryczną, relingami, schowkami, wygodną kanapą i miękkimi siedziskami dla pasażerów (tzw. pokład słoneczny), czy uchami do holowania narciarzy wodnych.

Większość łodzi proponowanych przez TOPTECH wykonana jest z hypalonu – materiału charakteryzującego się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, zmienne temperatury, a także promieniowanie UV.

Do wyboru są także różne wersje dna: miękkie, sztywne - z wodoodpornej sklejki lub aluminium, a także z tworzywa sztucznego, w kształcie litery V, co znaczą, co wpływa na osiągi łodzi – zwiększa jej zwrotność, stabilność oraz przyspieszenie. Wszystkie proponowane łodzie pontonowe posiadają wymagane certyfikaty i wyróżniają się wysoką jakością za przystępną cenę. Pontony na każdą kieszeń.
Copyright 2011 - 2013 TopTech
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego zawartość serwisu nie stanowi oferty handlowej.
W celu uzyskania informacji dotyczących cen należy skontakować się z przedstawicielem handlowym.